ULTRAGRIP + SUV - Pneumatika s vysokým výkonom pre vozidlá SUV; ktorá ponúka skvelý záber po celu zimu.Zámkovej lamely s veľkým počtom ostrých hrán pre bezpečný záber vo všetkých zimných podmienkach.Radiálne lamelypomáhají udržať optimálnu adhéziu na snehu; ľade a za mokra.Pozdĺžne lamely zase zlepšujú ovládateľnosť.Ramenné bloky sú navrhnuté tak; aby pneumatika spoľahlivo zvládla jazdu v teréne.Hlboké drážky odvádzajú vodu a kašovitý sneh a znižujú riziko aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Spoľahlivý výkon po celú zimu.- Skvelá priľnavosť a ovládateľnosť na snehu a ľade.- Výkonná v teréne.- Zvýšená odolnosť proti aquaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 106 (950kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 127.09 l |
| EPREL | 610752 |
| Dezén | ULTRA GRIP+ SUV |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo