X FIT AT poskytuje vodičom SUV a ľahkých nákladných vozidiel pôsobivú trakciu a lepšie schopnosti; čo má za následok vynikajúci výkon na ceste i v teréne.Strmá drážka vnútri dezénového bloku behúňa X FIT AT zabezpečuje uchytenie kameňov v behu a chráni pneumatiku pred vonkajším poškodením.Štyri široké drážky poskytujú účinný odvody vody vo vlhkých podmienkach a pomáhajú tak predcházet aquaplaningu.Široký dezén behúňa zaisťuje stabilnú jazdu tým; že zabezpečuje udržiavanie prilnavosti v každom ročnom období a v každom stave vozovky; na silnici i v teréne.Chránič ráfku pomáha predchádzať poškodeniu vonkajším nárazom; ku ktorému môže dôjsť pri jazde v členitom teréne a tiež pomáha chániť disky vozidla.Špeciálna gumová zmes slúži ako tlmič ráfku; tento rafkový vankúš tiež zlepšuje stabilný jazdný výkon.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 492634 |
| Objem | 96.70 l |
| Dezén | LC01 X FIT AT |
| DOT | 2024 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | All Terrain |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo