X FIT HT je celoročná pneumatika; ktorá poskytuje vodičom SUV a ľahkých nákladných vozidiel vynikajúce jazdné vlastnosti; spoľahlivý a pohodlný zážitok z jazdy – za všetkých okolností.Konštrukcia stredového bloku behúňa s vysokou tuhosťou zlepšuje ovládateľnosť a zaisťuje lepšiu priľnavosť na ceste počas zatáčania.Dizajn kľukatej drážky zvyšuje trakciu vozidla aj na zasnežených alebo blatistých cestách.Medzi dva behúňové pásy pneumatiky je začlenená zložená páska Belt Edge Tape; ktorá zlepšuje ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach.Zmes šetrná k životnému prostrediu. Optimalizovaná zmes poskytuje dlhý kilometrový výkon a brzdný výkon.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 68.00 l |
| EPREL | 500313 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | LD01 X FIT HT |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo