Pneumatika určená pre vodiča požadujúcich dobrý pomer medzi cenou a výkonom. Jedná sa o bezpečnú pneumatiku za rozumnú cenu. Pneumatika je tichá a poskytuje dobrý brzdný výkon. Má ochranu proti nerovnomernému opotrebenie. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - špeciálne navrhnutý behúň dezénu minimalizuje aquaplaning - prímesi siliky zaisťujú skvelé brzdné vlastnosti na mokrej vozovke - ramenná oblasť je vystužená a tým zlepšuje presnosť riadenia.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 145 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 71 (345kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 25.90 l |
| EPREL | 468799 |
| Dezén | K715 Optimo |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo