Výkonná pneumatika pre luxusné SUV vozidlá. Poskytuje lepšiu ovládateľnosť vďaka vyššej tuhosticentrálnych blokov. S použitím optimalizovaného profilu a tuhosti blokov behúňa; je tlak v pneumatikerovnomerne rozložený pri rôznych záťažových podmienkach. Dokonca aj zaťaženie je rovnomerneprenášané zvisle a priečne na pneu a tým je udržiavaný stabilný kontakt s vozovkou; skrze optimálnudizajn založený na 3D reze a 3D technológii ramenných blokov -> týmto je dosiahnutá max možnej ovládateľnosti pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- skvelá ovládateľnosť a stabilný kontakt s vozovkou.- vynikajúce brzdné vlastnosti.- odolná voči akvaplaningu.- tichá a odolná voči opotrebovaniu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 154.20 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 470816 |
| Špecifikácia | AO |
| DOT | 2024 |
| Dezén | RA33D Dynapro HP2 plus |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo