Moderné letné pneumatiky pre osobné autá. Pneumatika je zameraná na plynulú bezpečnú jazdu. Perfektné jazdné vlastnosti na suchej aj mokrej vozovke vďaka HGS prímesiam. Dezén pneumatiky je vytvorený počítačovou simulácií pre bezpečnú jazdu za dažďa. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - špeciálny obsah zmesi zaručuje nižšiu prevádzkovú teplotu a vďaka tomu bezpečnejšie prevádzku aj za horšieho počasie - skvele odvádza vodu a bráni vzniku aquaplaningu - nižší valivý odpor a nižšia spotreba paliva
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 56.20 l |
| EPREL | 468708 |
| Dezén | K415 Optimo |
| Druh | Štandardné |
| Špecifikácia | HMC |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo