V momente; keď si sadnete do svojho auta s K107 sa môžete odviazať od svojej dennej práce a od obmedzenia nepredstaviteľných rýchlosťou. Profil a štruktúra dizajnu zaisťuje optimálnu priľnavosť; ktorá tlakom a tvarom svojho povrchu priľne k vozovke. Ventus S1 Evo je kľúčom k neviazanej SLOBODNÉ jazde. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - vonkajšie vlnité drážky prispievajú k vynikajúcemu výkonu pri riadení - vysoko disperzovaná zmes siliky a nový proces miešania pre vynikajúcu trakciu a úsporu paliva
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 83 (487kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 56.10 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 494892 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | K107 Ventus S1 Evo |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo