Kinergy 4s H740 - celoročná pneumatika pre osobné vozidlá.Kinergy 4s H740 je vyvážená celoročná pneumatika pre bezpečnú ovládateľnosť na mokrom; suchom i zasneženom povrchu.Pneumatika Kinergy 4S presvedčí vďaka asymetrickému profilu a vyváženým výkonom po celý rok.Krátka brzdná dráha a spoľahlivá trakcia na snehu dopĺňa ostatné výkonnostné vlastnosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vyvážené jazdné vlastnosti po celý rok.- Indikátor opotrebovania v dezénu.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 471046 |
| Objem | 58.20 l |
| Špecifikácia | OP |
| Dezén | H740 Kinergy 4s |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 66 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo