Firestone Roadhawk poskytuje skvelý výkon po celý deň v akomkoľvek prevádzke.Pneumatika; ktorá nestráca nič zo svojich vynikajúcich jazdných vlastností po celú dobu svojej životnosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Najlepšia priľnavosť na mokre vo svojej triede.- Najlepšie brzdné výkony na suchu vo svojej triede.- Konzistentné výkony po celú dobu životnosti pneumatiky.- Dlhá životnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 382927 |
| Objem | 82.37 l |
| Špecifikácia | |
| Dezén | ROADHAWK |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo