Nokian Tyres Wetproof SUV je bezpečná a spoľahlivá letná pneumatika určená pre stredoeurópske cesty.Vďaka vynikajúcim brzdným výkonom na mokrom povrchu a vysokej odolnosti voči akvaplaningu je pneumatika ľahko ovládateľná a pohodlná aj v daždivých dňoch.Pneumatika Nokian Tyres Wetproof SUV využíva technológiu dvojitej bezpečnostnej zóny od Nokian Tyres; ktorá zaisťuje väčšiu odolnosť a ochranu v náročných jazdných situáciách.Indikátor jazdnej bezpečnosti (DSI) na stredovom rebre je ukazovateľom miery opotrebenia.Zostávajúcu hrúbku behúňa v milimetroch zistíte kontrolou radu čísel na behúni. S postupným opotrebovaním pneumatiky čísla miznú. Opotrebenie symbolu vodnej kvapky upozorňuje na riziko akvaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Extrémna stabilita na morkých a suchých cestách.- Výnimočná stabilita a komfort aj na náročnom povrchu.- Extra silné aramidové bočnice pre maximálnu odolnosť.- Indikátor jazdnej bezpečnosti (DSI).
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 105.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 511165 |
| Dezén | WetProof SUV |
| DOT | 2021 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo