Crugen HP91 - UHP pneumatika pre výkonné SUV vozidlá.HP91 má výborné jazdné vlastnosti na mokrej i suchej vozovce.Použitím najnovších high-tech materiálov došlo k zlepšeniu priľnavosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Jazdné stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach.Nízke opotrebenie vďaka vysokému disperznému oxidu kremičitého - silika.Vynikajúca odolnosť voči aquaplaningu.Vysoká stabilita v zákrutách.Nová technológia Escot pre lepšiu manipuláciu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 93.66 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 443004 |
| Špecifikácia | HMC |
| DOT | 2023 |
| Dezén | Crugen HP91 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo