PILOT SPORT CUP 2 CONNECT - Pneumatika; ktorá vyniká rýchlejšími a vyrovnanejšími časmi na kolo na trati.O 7;29 sekundy rýchlejšia než predchádzajúca generácia MICHELIN PILOT SPORT CUP 2. Kolo za kolom posúva limity a zostáva na prvej pozícii.Optimalizovaná stopa pre maximálne presné reakcie na pokyny riadenia.Vylepšite svoj výkon na trati s riešením MICHELIN Track Connect.Všetky pneumatiky sú kompatibilné s riešením MICHELIN Track Connect. Váš Michelin on-line kouč pre jedinečný a vylepšený jazdný zážitok.Skombinujte výkony na trati s prepracovaným štýlom vďaka prémiovému plastickému dizajnu bočníc s károvanou vlajkou.Technológia dvojzložkovej zmesi gumy 2.0:- Dve rozdielne zmesi gumy na vonkajšej a vnútornej strane behúňa.- Vonkajšia strana: nová molekulárna štruktúra elastoméru zaručuje výnimočnú priľnavosť predovšetkým v ostrých zákrutách.- Vnútorná strana: nový tuhší elastomér zvyšuje kontrolu nad riadením vozidla a priľnavosť na mokrom povrchu.Technológia dlhej pretekárskej životnosti 2.0-- Pomalšie opotrebovanie vonkajšieho ramena.- Vonkajšie rameno zosilnené špeciálnou gumou vysoko odolnou voči oderu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 63.80 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 409309 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | PILOT SPORT CUP 2 CONNECT |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo