Luxusná; komfortná; športová pneumatika 4x4. ContiCrossContact LX Sport kategórie 4x4 je určená najmä pre vozidlá typu Porsche Cayenne; VW Touareg; Audi Q5 a BMW X5. Inovovaný asymetrický dezén je určený pre spoluprácu s elektronickými systémami ESC; ESP. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - jemnejšia štruktúra ramenných 3D blokov = podstatné zlepšenie záberových vlastností - robustné stredové bloky = zvýšenie brzdného výkonu na suchu - dvojzónovej lamelovanie = výborné trakčné vlastnosti - počítačovo prepracovaný systém obvodových priečnych drážok a lamiel = zvýšenie odolnosti voči aquaplaningu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 131.75 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 482682 |
| Špecifikácia | MO1 |
| Dezén | CrossContact LX Sport |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo