Nový štandard zdokonalený nemeckou technológiouMaximálna palivová účinnosť vďaka zlepšenej geometrii komponentov a efektívnej distribúcii silikyEcoContactTM 6 dosahuje optimálnu rovnováhu medzi rozmermi pneumatiky a distribúciou komponentov. Moderná zmes zabezpečuje robustné prepojenie siliky s gumou. Umožňuje to optimálne prispôsobenie meniacim sa podmienkam na vozovke; čo v konečnom dôsledku zlepšuje valivý odpor a spotrebu paliva.Zvýšený kilometrový výkon vďaka novej zmesi Green Chili™ 2.0Pokročilá zmes Green Chili™ 2.0 sa prispôsobuje povrchu vozovky; čo znižuje úbytok gumy počas jej životnosti. Dôsledkom je zvýšený kilometrový výkon.Optimalizované záberové vlastnosti a dojem z riadeniaEcoContact™ 6 prináša vzor na mieru; čo zabezpečuje najlepší kompromis medzi výkonom za sucha a za mokra. Ešte viac zvyšuje bezpečnosť v situáciách ako je napríklad zmena jazdného pruhu.A vďaka inovatívnej geometri asymetrických rebier a lamiel si pneumatika vždy uchováva kontakt s vozovkou.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 94.49 l |
| EPREL | 482149 |
| Dezén | EcoContact 6 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Špecifikácia | AO |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo