Nová úroveň komfortu vďaka nemeckej technológii.Maximálna účinnosť brzdenia za mokra a zdokonalený kilometrový výkonObsah siliky umožňuje vynikajúcu účinnosť brzdenia; najmä na mokrej vozovke.Bezpečnosť sa podarilo udržať na tej najvyššej úrovni; pričom sa výrazne zdokonalil kilometrový výkon – vyriešil sa problém v rámci vývoja pneumatík.Lepšie jazdné podmienky posilnené o výkon zameraný na komfortZmes polymérov optimalizovaná na čo najnižšie opotrebovanie poskytuje výrazné zlepšenie o viac ako 15 % v oblasti kilometrového výkonu. Tuhosť hladkého dezénunavyše zlepšuje komfort jazdy a kilometrový výkon; pričom zároveň znižuje vonkajšiu hlučnosť.Športová jazda v každom vozidle vďaka dezénu optimalizovanému na zlepšenie handlinguVyspelá konštrukcia mikro blokov sa stará o maximálnu kontrolu a stabilitu v zákrutách.Asymetrická geometria rebrovania navyše poskytuje lepšiu priľnavosť pri pôsobení bočných síl.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 506233 |
| Objem | 87.90 l |
| Dezén | PremiumContact 6 |
| DOT | 2022 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Samozacelující a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo