ContiEcoContact 5 prvý naozaj vysokovýkonná pneu v segmente EKO pneu; ktorá kombinuje vysokú mieru bezpečnosti a minimálny valivý odpor. Veľmi nízky valivý odpor znižuje spotrebu paliva a zároveň zabezpečuje vysokú životnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- nízka spotreba paliva- vysoká životnosť- vysoká bezpečnosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 85.34 l |
| EPREL | 481943 |
| Dezén | ContiEcoContact 5 |
| Druh | Štandardné |
| Špecifikácia | MO |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo