Novinka 2013. Pirelli P7 All Seasons je určená pre celoročnú prevádzku. Hustejšie lamelovanie zlepšuje záberové vlastnosti naľadu a snehu; široké drážky odvádzajú roztopený sneh a špeciálna zmes s obsahom siliky skracuje brzdnúdráhu na mokrom povrchu. Celoročné pneumatiky nie sú určené do hornatejších oblastí; pretože ich vlastnostinedosahujú kvalít zimné pneumatiky. Ikony Ecoimpact na bočnici zdôrazňujú ich prínos pre životné prostredies ohľadom na energetickú účinnosť; čistý vzduch; nízku hlučnosť a dlhý kilometrový výkon.Asymetrický dezén podporuje rovnomerné opotrebenie; zlepšuje jazdný komfort a znižuje hlučnosť. Robustnývonkajšie rameno zlepšuje bočné priľnavosť na suchých cestách; zatiaľ čo štyri obvodové drážky zvyšujú odtokvody zo stopy a znižujú riziko aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- celoročná pneumatika- šetrná k životnému prostrediu- rovnomerné opotrebenie- nízka hlučnosť
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 594952 |
| Objem | 82.25 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | P7 CINTURATO ALL SEASON RUN FLAT |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 1222/2009 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo