| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 82.25 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Dezén | P7 CNT |
| Druh | Run Flat |
| Špecifikácia | BMW |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | 2 |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 1222/2009 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo