Sava Intensa UHP 2 - ultra vysokovýkonná (UHP) pneumatika; ktorá šetrí peňaženku a nezanedbáva výkon.Pevné vonkajšie ramenné bloky umožňujú lepší prenos sily na dobré brzdenie s posilňovačom na suchých cestách.Pri optimalizovanej dutine sa stopa postupne prispôsobuje meniacim sa vonkajším silám; ktoré umožňujú lepšiu ovládateľnosť na mokrých cestách.So zlepšenou konštrukciou pneumatiky a zlúčeninou dezénu pre mokrý povrch dodáva nová silná jednodrôtová pätka odozvu riadenia na suchom povrchu a prináša technológiu silikovej zmesi dezénu pre mokré prostredie.Optimalizovaná konštrukcia pneumatík prispôsobuje straty energie a trenie; ktoré vplývajú na spotrebu paliva a vyššiu kilometrovú životnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Spoľahlivý ultra vysoký výkon na mokrých aj suchých cestách.- Výkonné brzdenie za sucha.- Sebaistá jazda na mokrej ceste.- Vyvážený výkon medzi mokrou a suchou vozovkou.- Dlhá kilometrová životnosť a spotreba paliva.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 610755 |
| Objem | 96.02 l |
| Dezén | INTENSA UHP 2 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo