Pneumatika Eagle LS2 poskytuje dobrý výkon na ceste aj mimo nej. Vďaka robustnej konštrukcii pneumatiky prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov. Moderná zmes s obsahom siliky zlepšuje kilometrový priebeh a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu. Vďaka vynikajúcemu odvodňovaciemu systému má pneumatika veľmi dobrú priľnavosť za akéhokoľvek počasia. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - vysoký kilometrový výkon - vysoká odolnosť aquaplaningu - dezénová zmes je vytvorená tak; že aj po dlhšej dobe nestráca svoje vlastnosti
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 531123 |
| Objem | 138.78 l |
| Špecifikácia | N1 |
| Dezén | EAGLE LS2 |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo