Goodyear EfficientGrip s FuelSaving je jedným z najpriaznivejších ekologických pneumatík.Ľahká konštrukcia pneumatík prispieva k zníženiu spotreby paliva. Nový ľahký dizajn pneumatiky s inovatívnymi materiálmia nová generácia dezénu redukuje valivý odpor pneumatiky a tým znižuje spotrebu paliva. Počítačom optimalizovaný vzor dezénubehúň a novej generácie dezénu prispievajú k zvýšenému počtu kilometrov.EfficientGrip prináša nielen šetrnosť k životnému prostrediu; ale aj vysokú komfort jazdy. Vďaka premenlivému uhlablokov a ich modifikovanej konfigurácie sa znižujú špičky frekvenčného šumu. Znižuje emisie hluku a môže ponúknuť pohodlnejšiu jazdu.Pneumatika EfficientGrip ponúka skvelú manipuláciu na mokrých a suchých cestách. V prvom rade; pri suchom a mokrom brzdení; pneumatika prekročívo väčšine prípadov všetky testované konkurenčné pneumatiky. Pri výbere technológie EfficientGrip s novou technológiou FuelSavingmôžete očakávať nižšiu spotrebu paliva a vysoký kilometrový výkon. EfficientGrip vyzerá najlepšie vo svojej triedevalivý odpor; ktorý zaisťuje nižšiu spotrebu paliva a tým šetrí peniaze. Okrem toho má vynikajúce vlastnosti za sucha a vlhkosti.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 530948 |
| Objem | 96.02 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | Dacia |
| Dezén | EFFICIENTGRIP SUV |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo