| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 138.72 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| EPREL | 530833 |
| Špecifikácia | * |
| DOT | 2025 |
| Dezén | EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Samozacelující a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo