Goodyear Eagle NCT5 je ekologická pneumatika; ktorá svojimi vlastnosťami prispieva k ochrane životnéhoprostredie. Vďaka obsahu SILIKY a nižšej hmotnosti spotrebuje táto pneu menšie množstvo energie ( až 5 %úspory pohonných látok ) a podstatne redukuje emisie CO2. Optimalizovaná tuhosť medzi ramenami a vnútornýmibloky spolu s radiálnym členením v ramene prispievajú k bezpečnejšiemu konanie na suchých i mokrýchvozovkách; zdokonaľujú bočnú stabilitu; zvyšujú životnosť pneumatiky a minimalizujú hladinu hlučnosti.Špeciálny tvar ramena s bočným drážkovaním a optimalizovaná sekvencie blokov so 4 uhlami záberu ďalejpodstatne znižujú úroveň hlučnosti aj v ojazdenom stave. Pozdĺžne kanáliky zaručujú vysokú odolnosť protiaquaplaningu a pevná strednej rebrá prispievajú k bezpečnejšiemu riadenie za sucha .Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- vysoká odolnosť proti aquaplaningu- šetrná k životnému prostrediu- dokonalá bočná stabilita; vyššia životnosť pneumatiky; minimálna hlučnosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 530178 |
| Objem | 104.55 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | EAGLE NCT 5 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo