Intensa HP 2 - Vysokovýkonná letná pneumatika; ktorá vyniká na mokrých cestách.Systém spojených drážok; Hlbšie obvodové drážky spolu so zakrivenými radiálnymi drážkami vytvárajú viac priestoru na lepšie odvádzanie vody.Prepracovaný tvar dutiny; Optimálny tvar dutiny a konštrukcie umožňuje lepšie rozloženie tlaku; čo prináša dlhšiu životnosť behúňa a lepší valivý odpor.Drážky v tvare peria; Drážky v tvare peria regulujú prúd vzduchu; ktorý preniká do stopy pneumatiky; čím obmedzujú tvorbu hluku.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Spoľahlivý výkon na mokrých vozovkách.- Pneumatika; ktorá šetrí vašu peňaženku: trvácna a palivovo úsporná.- Vysokovýkonná letná pneumatika; ktorá vyniká na mokrých cestách.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 611814 |
| Objem | 71.47 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | INTENSA HP 2 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo