Demo pneumatika je pneumatika; ktorá už bola namontovaná a demontovaná prípadne prešla pár kilometrov . Mohla byť použitá napríklad v nasledujúcich prípadoch:Automobilový veľtrh;Autosalon- vystavené predvádzacie vozidlo;Namontovaná na vozidlo - pre prepravu na nákladnom vozidle / vlaku k predajcovi.Hĺbka drážok je 95-100%.Na pneumatiky je poskytovaná plná záruka.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 100.00 l |
| EPREL | 381935 |
| Dezén | ALENZA H/L 33 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo