FIRESTONE MULTISEASON GEN02 - celoročná pneumatika; ktorá vás nesklame v akomkoľvek počasí.Spoľahlivá celoročná pneumatika sa skvelé vyváženými výkonmi v lete aj za miernych zimných podmienok.Pneumatika vhodná pre používateľov hľadajúcich ;; chytrou voľbu ;; pneumatik- najmä pre mestské vodiča.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Lepšie brzdné vlastnosti na suchej i mokrej vozovke.- Symbol M + S a 3PMSF.- Dlhšia životnosť proti svojmu predchodcovi.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 79.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 382758 |
| Špecifikácia | |
| DOT | 2025 |
| Dezén | MULTISEASON 2 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo