BLIZZAKDM-V2 - ZIMNÁ PNEUMATIKA PRE VOZY 4X4 A SUV.Využite celý potenciál svojho auta SUV či 4x4 a zažite strhujúci zimnú jazdu so všetkým; čo k nej patrí.Pneumatiky Blizzak DM-V2 sú vo svojom živle dokonca aj v tých najdrsnejších severských podmienkach a poskytne vám potrebnú sebadôveru k bezpečnej; komfortné a úplne kontrolované jazde na snehu aj na ľade.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Dynamická ovládateľnosť v zime.- Dokonalá vyváženosť.- Vynikajúca priľnavosť na snehu i na ľade.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | E |
| Spotreba paliva | E |
| EPREL | 628568 |
| Objem | 76.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | Blizzak DM-V2 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo