Koncernom Bridgestone vyvinutá pneumatika; špeciálne určená pre vozidlá BMW i3 ako prototyp novej generácie pneumatík určených pre elektromobily. Atraktívne šípový dezén spolu s množstvom lamiel zabezpečuje skvelú akceleráciu a pokojnú jazdu za všetkých zimných podmienok; ako sú sneh; ľad a mráz.Zároveň došlo k zníženiu valivého odporu a tým k nižšej spotreby paliva. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Skvelá akcelerácia a pokojná jazda za všetkých zimných podmienok. - Zníženie valivého odporu a tým nižšia spotreba paliva.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 64.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 380773 |
| Dezén | Blizzak LM500 |
| DOT | 2022 |
| Špecifikácia | * |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo