Winter i * cept EVO2 W320B je vysoko výkonná runflat zimná pneumatika vyvinutá pre potreby európskeho trhu a je ideálny pre osobná vozidlá vyššej strednej triedy.W320B má zdokonalený asymetrický dezén pre vynikajúce výkony za všetkých zimných podmienok.Drážky v tvare cepínu zvyšujú počet záberových hrán a poskytujú tak vynikajúci záber na snehu.Použitím dvoch širokých obvodových drážok dosahuje W320B vyrovnaný výkon na snehu a mokrom povrchu.Širší z drážok zvyšuje odolnosť voči aquaplaningu a znižuje vibrácie.Štvorcové a široké ramenné bloky zaisťujú vynikajúcu stabilitu.Rozdelenie ramenného bloku medzi drážkami zaisťuje väčšiu flexibilitu a optimalizovanou styčnú plochu pri zatáčaní a zároveň zlepšuje ovládateľnosť za mokra a snehu.HRS je jedinečná technológia v prípade poruchy pri kompletnej strate tlaku pohodlne alebo úplne pokojne pokračovať v najbližšom servise. Run-flat zabezpečiť vzdialenosť niezečný dojezd 80 km s maximálnou rýchlosťou do 80 km/h.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- HRS- Hankook Runflat system.- Vynikajúca ovládateľnosť na snehu.- Excelentná bzrdné vlastne na mokrom a zasneženom povrchu.- Výborná ovládateľnosť.- Dobrá odolnosť proti vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 499866 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | W320B Winter i*cept evo2 |
| Druh | Run Flat |
| Špecifikácia | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo