FSR901 výkonná zimná pneumatika pre osobné a SUV vozidlá.FSR-901 je zimná pneumatika poskytujúca excelentný jazdný výkon v chladných klimatických podmienkach a zároveň komfortnú a tichú jazdu na suchej ceste.Pneu má výborné záberové vlastnosti na snehu.3D drážky optimálne uzamykajú bloky a tým zlepšujú jazdnú stabilitu a ovládateľnosť.Jedinečný dizajn lamiel zvyšujúce priľnavosť na snehu i na ľade.Špeciálna silika zmes pre lepšiu valivý odpor a priľnavosť na mokrom povrchu.3 široké pozdĺžne drážky skvelo odvádza vodu a predchádza vzniku aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:-3PMSF.- Vysoká odolnosť proti aquaplaningu.- Výborné trakčné vlastnosti na snehu.- Skvelé jazdné vlastnosti.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 75 (387kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 470166 |
| Dezén | FSR901 SNOWFUN |
| DOT | 2023 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo