ULTRA GRIP 9+: Zlepšenie výkonu v zimných podmienkach a kilometrovej životnosti.Vďaka vysokej elasticite behúňa dochádza k menšiemu počtu prasklín v dôsledku náročných jazdných podmienok.Nová zmes zlepšuje elasticitu gumy pri nízkych teplotách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Zlepšený záber na snehu a ľade.- Zvýšená kilometrová životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 86 (530kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 65.72 l |
| EPREL | 610677 |
| Dezén | ULTRA GRIP 9+ |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo