P ZERO WINTER - Pneumatika vytvorená pre výnimočný pôžitok z jazdy aj v zimnej sezóne.Pneu P ZERO WINTER bola vyvinutá v spolupráci s výrobcami UHP automobilov.Hlavnými hodnotami P ZERO ™ bol vždy vývoj v spolupráci s výrobcami automobilov; perfect fit stratégie a vysoký výkon.Toto samozrejme platí aj pre zimné verzii. Pneumatika P ZERO ™ WINTER zaisťuje vysoký výkon a zážitok z jazdy aj za zimných poveternostných podmienok.Výkon za sucha: vonkajšie rameno charakterizuje rad blokov s nízkou hustotou lamiel a vysokou tuhosťou; aby dochádzalo ku kontrole bočných síl počas zatáčania.Výkon za mokra: dve tuhšie stredová rebrá sú navrhnuté tak; aby zaručovala skvelú odozvu riadenia; zatiaľ čo pozdĺžne drážky uľahčujú odvod vody.Ovládateľnosť na snehu: vnútorná rameno je charakteristické vysokou hustotu lamiel a viacsmerným drážkami pre maximalizáciu výkonu na snehu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Ultra- vysoký výkon.- Výnimočný pôžitok z jazdy.- Pre športové a luxusné vozy.- Excelentný brzdný výkon.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 596300 |
| Objem | 77.25 l |
| Dezén | PZERO WINTER |
| DOT | 2023 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo