P6000 - Pneumatika kladie dôraz na pohodlie jazdy a tichý chod. Hlbšie žliabky na boku pneumatiky zvyšujú životnosť pneumatiky. Centrálny kanál funguje v spojení s bočným mohutným drážkovaním ako dokonalý systém odvodu vody. Zvýšený obsah siliky znižuje valivý odpor a zlepšuje záber na vlhkej vozovke. Zlepšený akustický komfort vo vozidle a zníženie valivého odporu významne prispieva k nižšej spotrebe paliva. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - aktívne reaguje na meniace sa povrch vozovky a rôzne operačné teploty - vzorka "vlnitého" dezénu spolu s centrálnymi žliabkami zaisťuje vynikajúci odvod vody
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 79.10 l |
| EPREL | 596146 |
| Dezén | P6000 |
| Druh | Štandardné |
| Špecifikácia | N3 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo