Nokian Tyres WR Snowproof - bezstarostná jazda na zimných cestách. Nokian Tyres WR Snowproof je bezpečná a spoľahlivá zimná pneumatika vyvinutá špeciálne pre stredoeurópskych vodičov. Najvýznamnejšou vlastnosťou tejto zimnej pneumatiky je jej výnimočná bezpečnosť v zimných podmienkach; ktorá vodičom zaručuje bezstarostnú jazdu aj pri nečakaných snehových zrážkach a zmenách jazdných pruhov na roztopenom snehu. Nokian Tyres WR Snowproof je prémiová zimná pneumatika vyvinutá tak; aby zabezpečovala bezstarostnú jazdu na stredoeurópskych zimných cestách. Pneumatika Nokian WR Snowproof zaručuje vyspelú bezpečnosť pri každodenných jazdách vďaka vynikajúcej priľnavosti na čerstvom i roztopenom snehu a za dažďa. Nový koncept Alpine Sense Grip od spoločnosti Nokian Tyres zvláda všetky náročné situácie zimného počasia a zaručuje predvídateľné a vyvážené jazdné reakcie; nech šoférujete v mestskej premávke; na vysokorýchlostnej diaľnici; alebo na malebných horských cestách. Nová zmes gumy Alpine Grip bola vyvinutá tak; aby spoľahlivo fungovala vo všetkých zimných poveternostných podmienkach. Jedná sa o novú kombináciu zmesi; ktorá zvláda náročné a chladné zimné podmienky a zároveň zaisťuje vynikajúce výkony v miernejšom počasí; funguje teda v širokom rozpätí teplôt.Pneumatika Nokian Tyres WR Snowproof má veľmi nízky valivý odpor; ktorý sa premieta do nižšej spotreby paliva a tým aj do menšieho množstva emisií. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Prvotriedna priľnavosť na mokrých a zasnežených cestách a cestách pokrytých snehovou kašou. - Presné a vyvážené jazdné reakcie. - Nízky valivý odpor šetrí palivo a chráni životné prostredie. - Výnimočná bočné a pozdĺžna priľnavosť aj v hlbokom snehu. - Jedinečná odolnosť voči aquaplaningu. - Väčší jazdný komfort vďaka technológii tichých bočníc. - 3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 87 (545kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 511111 |
| Objem | 80.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | WR Snowproof |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo