Sava Intensa HP - Vysokovýkonná letná pneumatika; ktorá vyniká na mokrých cestách.Vodičom; ktorí od pneumatík požadujú viac; prinášame pneumatiku intensa hp.Skvelá v daždivých podmienkach – táto pneumatika je navrhnutá tak; aby vydržala dlhšie a znižovala výdavky na palivo. Vysoký výkon – bez vysokej ceny.Špeciálna siliková guma prináša vyššiu úroveň priľnavosti pre lepšie brzdné vlastnosti na premočených; ako aj suchých povrchoch. Kontaktné hrany v dezéne ešte zvyšujú silu priľnavosti.Ovládanie má odozvu počas slnečných dní aj v daždi vďaka optimalizovanému dizajnu dezénu; ktorý udržuje gumu v kontakte s vozovkou.Ľahká pneumatika intensa hp potrebuje na pretáčanie menej energie; vďaka čomu jazdí vaše vozidlo úspornejšie. Pneumatika intensa hp vydrží dlhšie vďaka rovnomernému rozloženiu tlaku a trvácnej zmesi dezénu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Skvelé brzdné vlastnosti na mokrej vozovke.- Spoľahlivá ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu.- Šetriaca palivo.- Vysoká kilometrová životnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 80 (450kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 57.82 l |
| EPREL | 610435 |
| Dezén | INTENSA HP |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo