GOODYEAR EFFICIENTGRIP PERFORMANCE - 3 drážkyPneumatika Goodyear EfficientGrip Performance zaisťuje vynikajúcu priľnavosť; kratšiu brzdnú dráhu na mokrej vozovke a zníženú spotrebu paliva.Pneumatika s optimálnym vyvážením priľnavosti na mokrom povrchu a valivým odporom po celú dobu životnosti pneumatiky.Pneumatika s nízkym valivým odporom vďaka novej zmesi v oblasti ochrannej vrstvy pätky.Znižuje vytváranie tepla v dolnej časti bočnice pri odvaľovaní pneumatiky tzn. menší rozptyl energie vo fáze deformácie.Priebežné obvodové rebrá zvyšujú tuhosť pri ostrom zatáčaní a tak umožňujú lepšiu reakciu pneumatiky na pôsobiace sily = vynikajúce ovládanie a kontrola vozidla.Technológia WearControl – Kratšia brzdná vzdialenosť na mokrom povrchu a nižšia spotreba paliva.Technológia ActiveBraking – vďaka inovatívnemu 3D rozvrhnutiu blokov na behúni pneumatiky sa kontaktná plocha s vozovkou pri brzdení zväčšuje = skrátená brzdná vzdialenosť na mokrej aj suchej vozovke.Najdôležitejšie vlastnosti a acharakteristiky:- 3 drážky!- Priľnavosť na mokrých vozovkách s ohodnotením A.- Znížená spotreba.- Kratšie brzdné vzdialenosti.- Lepšie brzdné vlastnosti na mokrom povrchu.- Nízky valivý odpor.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 88.58 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| EPREL | 530023 |
| Dezén | EFFICIENTGRIP PERFORMANCE |
| DOT | 2025 |
| Špecifikácia | Škoda |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo