Pneumatika Eagle F1 GSD3; kombinuje závodnú technológiu dezénu One TRED pre vynikajúcu priľnavosť na mokru a suchu; s jedinečnou V-TRED technológiou za účelom zniženie možnosti aquaplaningu. Pevná ramenná oblasť; ktorá zvyšuje kontaktnú plochu medzi ramenom a cestou zlepšuje spolu s pevnou stredovou časťou držanie jazdy v priamom smere. Celkovo si tak táto pneumatika kladie za cieľ preniesť kvality vysoko výkonné pretekárske pneumatiky na bežné cesty. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - technológia One TRED pre vynikajúcu priľnavosť na mokre i suchu - technológia V-TRED zaisťuje skvelý rozptyl vody; znižuje možnosť aquaplaningu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 78 (425kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 60.40 l |
| EPREL | 530183 |
| Dezén | EAGLE F1 GS-D3 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo