MICHELIN PILOT ALPIN 5 - Vyrobená tak; aby poskytovala dlhotrvajúci kontrolu nad vozovkou v zime.Smerový dezén zaisťuje vynikajúce výkony na suchom; mokrom a zasneženom povrchu.PILOT ALPIN 5 bola vyvinutá tak; aby vďaka presným reakciám na pokyny riadenia a vynikajúcim brzdným vlastnostiam zaisťovala nepretržitý jazdný pôžitok bez ohľadu na zimné jazdné podmienky.Presné reakcie na riadenie a vynikajúce brzdné vlastnosti na každom type zimného povrchu.Efektívnejšie brzdné vlastnosti na každom type zimného povrchu (mokrá; suchá a zasnežená cesty) a väčšiu odolnosť voči aquaplaningu.Inovatívny zmes gumy s novými funkčnými polymérmi zvyšuje priľnavosť na mokrej; suchej a zasneženej ceste.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Bezpečná za všetkých zimných pdomínek.- Vysoká odolnosť proti vzniku aquaplaningu.- Nižšia spotreba paliva.- Dlhšia kilometrová životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 79.10 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 409975 |
| Špecifikácia | MO1 |
| DOT | 2024 |
| Dezén | PILOT ALPIN 5 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo