ALPIN 6 - Bezpečná od prvého okamihu až do jej opotrebenia; v náročných zimných podmienkach.Optimálna bezpečnosť a kontrola nad riadením na snehu od prvého okamihu až do jej opotrebenia vďaka revolučnej technológii MICHELIN EverGrip.Technológia MICHELIN EverGrip: Vyvíjajúce sa dezén: s postupným opotrebením vznikajú nové drážky a pôvodné drážky sa rozširujúMichelin ALPIN 6 má najnovšie generácie zmesi gumy s maximálnymi zimnými výkonmi.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výnimočná bezpečnosť a vynikajúci záber na mokre i na snehu.- Krátka brzdná dráha na snehu.- Vynikajúca životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 53.36 l |
| EPREL | 410989 |
| Dezén | ALPIN 6 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo