Snow Grabber PLUS - Pneumatika; ktorá Vás dostane bezpečne kamkoľvek a to aj v najhorších zimných podmienkach.Nová rada zimných pneumatík určená pre vozidlá SUV a 4x4; vás dostane kamkoľvek; a to aj v najhorších zimných podmienkach.Vynikajúca priľnavosť na snehu pre výnimočný zimné zážitok.Pneumatika v sortimente SUV / 4x4 sa vyznačuje špecifickou tuhosťou a výbornými zimnými vlastnosťami spolu s vysokou úrovňou komfortu porovnateľným s klasickou zimné osobné pneumatikou.Otvorený dizajn ramenné sekcie: Podporuje samočistiace schopnosti a pomáha odstraňovať blato; topiacom sneh a sneh z dezénu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výnimočná trakcia na snehu.- Vysoký kilometrový výkon.- Dlhá životnosť.- Indikátor hĺbky dezénu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 495041 |
| Objem | 108.75 l |
| Dezén | SNOW GRABBER PLUS |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo