MICHELIN CrossClimate prinášajúci revolučné vlastnosti.Pocit bezpečia za všetkých jazdných podmienok.Ponúka výhody letných pneumatík pri brzdení na mokre; suchu; životnosti a vplyve na spotrebu paliva; a výhody zimných pneumatík pri zábere a brzdení v chladných alebo príležitostných snehových podmienkach.S jednoduchosťou iba jedna sada pneumatík po celý rokNajdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Bezpečnosta mobilita za každého počasia.- Vysoko výkonná pneumatika.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 110.60 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 410346 |
| Dezén | CROSSCLIMATE SUV |
| DOT | 2025 |
| Špecifikácia | MO |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo