SCORPION VERDE ALL SEASON SF je produkt z radu pneumatík Crossover & SUV firmy Pirelli; ktorý ako vždy využíva všetky výhody najmodernejších materiálov; pričom rešpektuje životné prostredie; poskytuje pohodlie a bezpečnosť na všetkých vozovkách.SCORPION VERDE ALL SEASON SF má na bočnici označenie M + S a 3PMSF. Označenie 3PMSF zaručuje najvyššiu úroveň certifikácie pre zimné pneumatiky.SCORPION VERDE ALL SEASON SF ponúka efektívny výkon; bezpečnú a komfortnú jazdu v nepriaznivých zimných podmienkach. Pneu má skvelé jazdné vlastnosti po celý rok.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výborné trakčné vlastnosti.- Komfortná tichá jazda.- Vysoký kilometrový nájazd.- Vysoká odolnosť proti vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 100.79 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 596078 |
| Dezén | SCORPION VERDE ALL SEASON SF |
| DOT | 2023 |
| Špecifikácia | MOE |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo