P7 Cinturato-Prvá pneumatika Pirelli so "Zeleným výkonom"; ktorá bola navrhnutá tak; aby maximálne využila najnovšie materiály. Konštrukcia a dezén je navrhnutý pre zaručenie úspor; ohľaduplnosť voči životnému prostredie; pohodlie a bezpečnosť na všetkých povrchoch vozovky. Je určená predovšetkým pre najnovšiu generáciu automobilov od stredného po najvyšší výkon. Dobrý výkon za mokra; presné zatáčanie; bezpečnosť pri brzdenie a dlhodobá schopnosť zachovať si tieto vlastnosti. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Oohľaduplná k životnému prostrediu - pneumatika je pri riadení bezpečná a zároveň výkonná. - vzorka pneumatiky je vytvorený tak; aby maximalizoval ovládanie na akomkoľvek povrchu; pri trakcii; brzdenie a bočné priľnavosti aj pri extrémnom zatáčaní.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 101.38 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 595959 |
| Špecifikácia | AO1 |
| DOT | 2026 |
| Dezén | P7 CINTURATO |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo