Dynapro AT2 tiež označený ako RF11. majú M+S a tiež 3PMSFŠpeciálne vyvinutý dezén umožňujúci perfektnú rovnováhu medzi terénnou trakciou a komfortnou jazdou po vozovke.Viaccestné drážky a lamely behúňa sú usporiadané tak; aby zaisťovali najlepšiu možnú trakciu v ľubovoľnom smere jazdy.Prídavné zárezy v hranách blokoch behúňa poskytujú väčšiu trakciu a výkonnosť na snehu.Zvedenie dvoch bočných ramien do jedného postranného vyčnievajúceho bloku zvyšuje terénnu trakciu.Špeciálna zmes zvyšuje počet najazdených kilometrov a zvyšuje odolnosť proti možným nástrahám na vozovke.Širší behúň pneumatiky zaisťuje rovnomernejšieho rozloženia napätia a tým je dosiahnutá dlhšia životnosť behúňa a rovnomerného opotrebovania.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Všestranná terénna trakcia.- Maximálne pokojná a tichá jazda aj napriek agresívnemu dizajnu.- Dlhá životnosť behúňa.- M+S a 3PMSF
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 468967 |
| Objem | 80.70 l |
| Dezén | RF11 Dynapro AT2 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | All Terrain |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo