K125A Ventus Prime 3X - letná pneumatika pre vozidlá SUV.Štyri široké odvodové drážky zaisťujú vynikajúci výkon na mokrom povrchu vďaka rýchlemu odvodu vody.Každá drážka je prispôsobená na zaistenie optimálnej tuhosti.Optimalizovaná rovnováha vlastností na mokrom aj suchom povrchu pre vyvážené výkony.Vylepšený profil pneumatiky zaisťuje najlepšie výkony vo vysokých rýchlostiach.Tuhosť vonkajšieho bloku zaisťuje stabilitu a vynikajúcu ovládateľnosť.Nový tvar vnútorného ramena zaručuje nízku hladinu hluku.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Spoľahlivé jazdné vlastnosti za mokra aj sucha.- Vynikajúca ovládateľnosť a brzdenie na suchom povrchu.- Nízka hlučnosť aj po opotrebovaní behúňa.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 88.90 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 487927 |
| Dezén | K125A Ventus Prime 3X |
| DOT | 2024 |
| Špecifikácia | HMC |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo