Pneumatika HANKOOK RH06 je špičkou medzi off-road pneumatikami v rýchlostných indexoch V a W. Táto luxusná pneumatika bude vyhovovať predovšetkým náročným a silným autám. Špeciálny dezén poskytuje konštantný a maximálny kontakt s vozovkou aj vo vysokých rýchlostiach. Tuhosť zmesi behúňa optimalizuje ľahké ovládanie vozidla na mokrom aj suchom povrchu Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - pneumatika pre silnej a náročnej vozy - maximálny kontakt s vozovkou aj vo vysokých rýchlostiach - optimalizuje ľahké ovládanie vozidla na mokrom aj suchom povrchu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 116.80 l |
| EPREL | 499169 |
| Dezén | RH06 Ventus ST |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo