Pneumatika K 425 Kinergy Eco s technológiou úspory paliva bola vyvinutá kombináciou nových materiálovako napr. nano časticami siliky; ktoré sú miešané za pomocou nových techník. Tieto technológiepomáhajú zlepšiť palivovú výkonnosť a účinnosť bŕzd na mokrej vozovke. Pneumatika bola navrhnutápre spokojnosť vodiča; pre maximalizáciu jazdného komfortu a úsporu pohonných hmôt. Kombináciavysokej úrovne pohodlia a úspory paliva bolo možné docieliť vďaka technológii tlmenia vibrácií.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- optimalizovaná rozteč rebrovanie zabezpečuje tichú prevádzku a lepšiu ovládateľnosť- vďaka širším ramenným blokom a väčšej kontaktnej ploche je dosiahnutá vyššia výkonová účinnosťna suchom povrchu- optimálna veľkosť a umiestnenie vodorovných drážok pre zvýšenú priľnavosť na mokrom povrchu- postranné ramenné kanáliky zlepšujú výkon na suchu a zlepšujú priľnavosť na mokre- technológia pílových zubov pre lepšiu ovládateľnosť na suchu a dobrú priľnavosť na mokre
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 499163 |
| Objem | 53.20 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | VW |
| Dezén | K425 Kinergy eco |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo