| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 502892 |
| Objem | 102.80 l |
| Dezén | K127 Ventus S1 Evo3 |
| DOT | 2024 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo