Black Chilli zmes pre maximálnu priľnavosť umožňuje špičkový zážitok z jazdyNová veľmi lexibilná behúňová zmes kopírujúca mikronerovnosti na povrchu vozovky zaručuje špičkový kontakt medzi pneumatikou a povrchom vozovky. To umožňuje vynikajúcu akceleráciu a kratšiu brzdnú dráhu v nízkych aj vysokých teplotách – za sucha aj v daždi.Vectoring pre maximálnu kontrolu; nová éra vo vývoji vzorky dezénuInovovaná vnútorná aj vonkajšia ramenná oblasť dezénu zaisťuje najvyššiu presnosť riadenia a znižuje účinok negatívnych bočných síl v zákrutách. Pokročilý Macro Block Design Vám zaistí bezpečie a kontrolu pri akomkoľvek manévre.Tuhé stredové dezénové rebrá a asymetrický proil drážok výrazne podporujú celkovú stabilitu. Aralon350™; nový prispôsobivý hybridný 3. nárazník zaisťujúci maximálnu stabilitu pri vysokých rýchlostiach až do 350km/hDômyselná technológia tretieho nárazníku Aralon350™ stabilizuje proil pneumatiky aj pri rýchlostiach okolo 350 km/h.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 335 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R24 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 481538 |
| Objem | 172.87 l |
| Dezén | SportContact 6 |
| DOT | 2022 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo