Conti Contact CT22- Veľmi dobrý výkon za mokra- Nízka hladina hluku- Nízky valivý odpor- Vysoký kilometrový výkon
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 87 (545kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 53.96 l |
| EPREL | 481321 |
| Dezén | ContiContact CT22 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo